Dzisiaj jest niedziela, 26 maj 2024 roku. Jest godzina 14:58
 

Regulamin korzystania z katalogu pagerank5.pl

Każdy użytkownik może zaproponować dodanie swojej strony do Katalogu. Strona zostanie dodana do Katalogu po spełnieniu określonych wymagań zawartych w regulaminie.

O dodaniu strony decydują Redaktorzy Katalogu, a jej zgłoszenie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. Nie dostosowanie się do niniejszego regulaminu może spowodować usunięcie witryny z Katalogu na stałe bez możliwości ponownego jej dodania.

Katalog pr5.pl zastrzega sobie również prawo do zablokowania możliwości dodania witryny do Katalogu, zmiany opisu zaproponowanego przy zgłoszeniu witryny do Katalogu lub jej usunięcie bez podawania przyczyny.

Każde dodanie witryny do Katalogu musi zostać potwierdzone kliknięciem w link zawarty w wiadomości otrzymanej na adres e-mail podany przy zgłoszeniu witryny do Katalogu. Niepotwierdzenie zgłoszenia spowoduje usunięcie go z kolejki. Użytkownik zobowiązuje się do umieszczenia na swojej stronie fragmentu kodu będącego linkiem zwrotnym do Katalogu. Nie umieszczenie kodu źródłowego oraz nie podanie Redaktorom linku do strony, na której będzie on umieszczony, jest podstawą do usunięcia wpisu z Katalogu.

Redakcja Katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu ze skutkiem natychmiastowym od momentu opublikowania.

Publikacje